Smluvní přeprava osob, expresní kurýrní přeprava dokumentů a drobných zásilek, svatební servis, služby osobního řidiče, kdykoliv a kamkoliv v rámci ČR i Evropy

Spedice

V oblasti dopravy nabízíme také spediční zajištění přepravy Vašeho zboží, ať už exportně nebo importně a to v rozsahu od 1kg do 24tun.

Specializace na následující státy:
Rakousko, Slovinsko, Itálie, Německo, Holandsko, Belgie, Lucembursko, Finsko

Ke spolupráci využíváme pouze čtyři nám důvěrně známé a důkladně prověřené dopravce, se kterými kooperujeme již mnoho let.

Víme, že se na ně můžeme 100% spolehnout a důvěřovat jim, mají v naprostém pořádku všechna nutná pojištění a dokumenty, spolehlivé řidiče, vozidla v dobrém technickém stavu a pro úspěšně provedenou přepravu udělají maximum.

Za kvalitu našich smluvních dopravců ručíme a pro přepravu Vašeho zboží nikdy nehledáme dopravce náhodně v dopravních programech jako jiné spediční firmy.

V rámci poskytování spedičních služeb máme sjednáno pojištění odpovědnosti zasilatele s limitem plnění 2.000.000,- Kč na poškození zboží při přepravě a připojištění s limitem 200.000,- Kč na případné finanční škody.